Kresy Wschodnie - "TERRA TOUR" KRAKÓW

+ 48 12 294 61 20
Biuro Turystyczne "Terra Tour" Kraków
pl
cn
ru
es
it
en
sl
Przejdź do treści

Kresy Wschodnie

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
1 DZIEŃ
Wieczory wyjazd z Polski w kierunku Ukrainy. Nocny przejazd i przekroczenie granicy.
2 DZIEŃ
Przyjazd do Lwowa w godzinach porannych. Spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Wycieczka autorakowa obrzeżami Starego Lwowa: Kościół św. Elżbiety, Katedra Greckokatolicka św. Jura, Uniwersytet Jana Kazimierza oraz Wysoki Zamek. Następnie spacer po urokliwych uliczkach starego miasta w tym m.in. Wały Hetmańskie, Cerkiew Uspienska, Kościół Dominikanów; Katedra Ormiańska, Stary Rynek z ratuszem, Kaplica Boimów, Katedra Łacińska, Plac Mickiewicza oraz ozdoba Prospektu Wolności - Lwowski Teatr Opery i Baletu.W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek, wymianę walut oraz zakupy. W programie również jedna z najpiękniejszych nekropolii – Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg we Lwowie.        
                                                                        
3 DZIEŃ
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Zamku w Olesku. Przejazd przez Podhorce, wspaniałą rezydencję wielkich polskich rodów Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków. Następnie przejazd i zwiedzanie Ławry Poczajowskiej - prawosławnej Częstochowy. Przejazd do Krzemieńca. Zwiedzanie Muzeum Juliusza Słowackiego i spacer po miasteczku. Przejazd do Łucka. Nocleg i obiadokolacja w Łucku.
4 DZIEŃ
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie miasta Łuck, zwanego Perłą Wołynia. W programie: Zamek Luberta, Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła, miejska starówka, cerkiew św. Trójcy. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego na posiłek, wymianę walut oraz zakupy. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przekroczenie granicy. Przyjazd do Polski w godzinach wieczono-nocnych.

*Progam jest propozycją biura. Istnieje możliwość jego modyfikacji, skócenia lub wydłużenia, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.
Zapytaj o cenę:
lwow
ukraina
ukraina
ukraina
Wróć do spisu treści