Wycieczka Polska - Niemcy - "TERRA TOUR" KRAKÓW

+ 48 12 294 61 20
Biuro Turystyczne "Terra Tour" Kraków
pl
cn
ru
es
it
en
sl
Przejdź do treści

Wycieczka Polska - Niemcy

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
1 Dzień
Przylot do Berlina. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.
2 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Berlina, w którym znajduje się m.in. Brama Brandenburska, wieża telewizyjna przy Alexanderplatz, Reichstag, Potsdamer Platz.
Przejazd do Poczdamu, znajdziemy tutaj m.in. Pałac Sanssouci, Park Filmowy Babelsberg. Przejazd do Polski. Obiadokolacja, nocleg.
3 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Poznania, zwiedzanie miasta wraz z Browarem piwa Lech i degustacją piwa. Poznań znany jest m. in ze Starego Rynku, kolegium jezuickiego, pałac Górków. Przejazd do Warszawy, kolacja, nocleg.
4 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. W stolicy Polski będzie można zobaczyć m.in. Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Zamek Królewski, Krakowskie Przedmieście, Pałac Kultury i Nauki, Wilanów). Przejazd do Torunia, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
5 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Torunia, w którym zobaczymy m.in. średniowieczny Zespół Staromiejski, Dom Kopernika. Przejazd do Malborka, kolacja. Proponujemy nocne zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku. Nocleg.
6 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Trójmiasta. W Gdańsku zobaczymy m.in. Dwór Artusa, Ratusz Staromiejski, Bramę Wyżynną, Dom Uphagena, Katedra Oliwska. W Gdyni m.in. Skwer Kościuszki. W Sopocie – słynne molo. Wieczorem kolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
7 Dzień
Po śniadaniu przejazd do Kaszubskiego Parku Etnograficznego – skansenu, w którym zobaczyć możemy architekturę ludową z obszaru Kaszub. Po zwiedzaniu przejazd do Szymbarku, gdzie m.in. znajduje się „Dom stojący na głowie”. Kolacja, nocleg.
8 Dzień
Wykwaterowanie z hotelu, przejazd na wyspę Wolin. Zwiedzanie skansenu Wikingów. Wieczorem przejazd do Szczecina, kolacja, nocleg.
9 Dzień
Zwiedzanie Szczecina (zobaczyć tutaj można m.in. Zamek Książąt Pomorskich, Baszta Siedmiu Płaszczy, Brama Portowa, Brama Królewska, Wały Chrobrego. Po południu przejazd do Berlina. Kolacja, nocleg.
10 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, i wylot z Berlina.

Zapytaj o cenę:
berlin
berlin
berlin
baltyk
Wróć do spisu treści