Wycieczka Polska - Węgry - "TERRA TOUR" KRAKÓW

+ 48 12 294 61 20
Biuro Turystyczne "Terra Tour" Kraków
pl
cn
ru
es
it
en
sl
Przejdź do treści

Wycieczka Polska - Węgry

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów
Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
1 Dzień
Przylot do Budapesztu. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.
2 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Budapesztu, nazywanego „Perłą Dunaju”, miasta, w którym zobaczyć możemy m.in. budynek parlamentu, Bazylikę Św. Stefana, Wzgórze Gellerta, Zamek Królewski. Przejazd do Polski, obiadokolacja. Nocleg.
3 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na zwiedzenie browaru w Tychach lub Żywcu. Po zwiedzaniu degustacja piwa. Po południu przejazd do Krakowa. Wieczór folklorystyczny z kolacją i pokazem tańców ludowych w restauracji na Rynku w Krakowie.
4 Dzień
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Spacer „Drogą Królewską” od Barbakanu, przez Ulicę Floriańską do Rynku Głównego, a następnie ulicą Grodzką na Zamek Królewski na Wawelu. Zwiedzimy tutaj: Katedrę, Reprezentacyjne Komnaty Królewskie lub Prywatne Apartamenty Królewskie, Skarbiec Koronny i Zbrojownię, zobaczymy wystawę Sztuka Wschodu. Po południu przejazd do Wieliczki, gdzie zwiedzimy Kopalnię Soli i Muzeum Żup Solnych. W przerwie kolacja pod ziemią. Powrót do hotelu.
5 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Oświęcimia. Zwiedzanie byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau, miejsca pamięci które stało się symbolem terroru i ludobójstwa. Po południu przejazd do Ostrowca Świętokrzyskiego. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
6 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Warszawy. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W stolicy Polski będzie można zobaczyć m.in. Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Zamek Królewski, Krakowskie Przedmieście, Pałac Kultury i Nauki, Wilanów). Kolacja w restauracji. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
7 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, gdzie zobaczymy dom urodzenia kompozytora, a także pospacerujemy po parku. Po południu przejazd do Wrocławia. Obiad w restauracji w centrum miasta. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
8 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzenie Wrocławia, zobaczymy m.in. Stare Miasto, Ostrów Tumski, gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Przejazd na nocleg. Wieczorem obiadokolacja.
9 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Zamku Książ, największego zamku Śląska. Przejazd do Budapesztu, po drodze przerwa na kolację. Nocleg w hotelu.
10 Dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wylot z Budapesztu.

Zapytaj o cenę:
budapeszt
budapeszt
budapeszt
budapeszt
Wróć do spisu treści